LÉČIVÁ TERAPIE

Podporující konzultace a vědomý láskyplný dotek navracející životadárnou energii do ženského těla

  • Léčení skrze úvodní terapeutické sezení a pečující relax-masáž pro rozhýbání vyživující energie, díky které lze získat sebevědomí, sebepřijetí a být tak atraktivnější pro své okolí
  • Balíček terapie napomáhá rozzářit nejen tělo, ale především uzdravit ducha, a tím navrátit pozitivní příval vibrující jinové (ženské) esence potřebné pro radostný život v hojnosti, zdraví a lásce

  • Masáž přizpůsobím Vaší jedinečnosti a osobním potřebám - intuitivně i po domluvě, tj. mohu zahrnout například prvky očistného šamanského rituálu, techniky aromatouch, tantry, dechový nácvik, masáž pěti elementů apod.

Foto od MK-Photo ART

Při léčivé masáži používám nejen vědomý láskyplný dotek, ale i nejrůznější přírodní pomocníky, jako jsou například masážní minerální mýdla, vonné esenciální oleje, apod. 

Úvodní konzultace je nedílnou součástí masáže. Společně se při ní blíže seznámíme, naladíme a zjistíme hlavní záměr pro léčení. Již při sdílení mohou probíhat léčivé procesy. 

S radostí za Vámi kamkoliv přijedu, tj. terapie může probíhat v bezpečí Vašeho domova. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat :) 

Délka celé terapie, tj. konzultace a léčivé masáže závisí na potřebě proléčení daného bloku a Vašich individuálních potřebách. Cena je: 3.300,- Kč.

Získejte zpět svou roztančenou vyživující energii a užijte si pečující relax!


Kontaktujte mě na tel.: + 420 775 228 635 nebo emailu: info@yannis.cz