Vyživující sexuální (hadí) energie v nás

20.04.2020

Dle jógových mistrů, tantrického učení, hinduismu a dalších odvětví se sexuální kundaliní energie nachází v naší pánvi, kde ji máme od samotného utváření nás jako plodu v matce. Lze si ji představit jako 2 hady stočené do klubíčka a čekající zde na probuzení, při kterém se pak svou hadí silou plazí od první kořenové čakry podél páteře v prolnutí všech ostatních energetických center až k poslední sedmé korunové čakře. V tomto tvaru pak připomínají známou šroubovici DNA. A jak jistě víme, naše DNA v sobě skrývá pradávné informace předků, unverzální vědomí.

Tyto informace a tak i kundaliní energii (nazývanou též hadí) má v sobě každý. Jen jsme na ni jaksi zapomněli - vlivem doby, životem v naší společnosti, kvůli nejrůznějším dogmatům, odpoutáním se od přírody, odpoutáním od svého spirita, nenasloucháním těla apod. A ona tak v některých z nás stále spí a čeká na již zmíněné probuzení a tím poznání posvátné sexuality.

Proč probouzet hada?

Máme samozřejmě svobodné rozhodnutí a je na každém, co si vybere.

Tj. zda žít svůj život v mlze a v setrvačnosti chozením do práce, která ho nenaplňuje, zobáním zázračných růžových pilulek kdykoliv se objeví sebemenší bolístka, abychom raději nevnímali sebe, své tělo, svoje touhy, volání duše a raději tak pro uchlácholení propadali nejrůznějším závislostem, jako je nakupování, internet, peníze, povrchní sex a tak dále, které nám dočasně přinášejí radost a potěšení.

A nebo zda se často probouzet vitální a s nadšením do nového dne, ve kterém můžeme svobodně a z plných plic dýchat, dělat přesně to, co nás naplňuje a vyživuje náš vnitřní prostor, kdy se usmíváme na svět a smějí se tak i naše játra a srdce plesá, kdy si doslova užíváme každou chvíli, potkáváme skvělé lidi, nasloucháme si, budujeme nezávislé vztahy, zažíváme posvátnost při milování, a kdy s lehkostí plně bdělí tančíme až do slastného usnutí.

Takže pokud si dobrovolně vybíráte první variantu, pak tenhle článek klidně přestaňte číst a zůstaňte si v módu ,,mlha,, i nadále. Zda chcete ale prožívat více a mnohem více a ještě více, pak jednoznačně doporučuji práci na sobě a probouzení hadí síly. Protože to ona je tou, jak já s nadšením říkám, uzdravující šťávou. To ona nám dokáže vnést zpět sílu do žil, rozproudit krev v těle, vytvořit úsměv na tváři, rozvibrovat naši frekvenci na plné obrátky, rozzářit auru kolem dokola a prostě znovu nalézt vše, s čím jsme se narodili a co pro nás a naše bytí zde v počátcích bylo přirozené.

Podloženo historií

Zářit do okolí, mít správnou sílu osobních vibrací a vysílat magnetismus na úrovni jemnohmotných energií, díky čemuž si do svého života můžeme přitáhnout cokoliv, co si přejeme? Jasně! Možná to zní jako určité klišé nebo nějaké sluníčkové řeči, kterých jsme za svůj život slyšeli spousty. Jenže tohle je skutečnost, o které by mohli vyprávět například jihoameričtí indiáni nebo dochovalé spisy starověkého Řecka a Egypta či se tohoto tématu dokonce dotýká práce C.G.Junga.

Díky rozhýbání hada neboli sexuální energie proudící skrze všechny čakry můžeme uzdravit fyzické tělo, posílit mysl, přitáhnout toho vysněného partnera nebo uzdravit vztah s tím nynějším, dostat novou skvělou pracovní příležitost, potkávat stejně naladěné lidi, prostě získat hojnost na všech úrovních života.

Jak na to?

Je to krásná cesta poznávání těla, vnitřního spirita i ducha kolem nás. Vyžaduje to trpělivost a soustavnou práci na sobě, která se ale vyplácí. A to mohu z vlastní zkušenosti určitě potvrdit. Nelze proto popsat v pár bodech, co a jak udělat a do měsíce bude hotovo, tak jako v nějakém článku s názvem ,,5 rad, jak zhubnout 3 kila během týdne,,... S láskou a vděčností vás ale mohu na této cestě podpořit například léčivou masáží s prvky šamanské očistné ceremonie nebo konzultacemi či individuálně sestaveným programem přímo pro vás.


Sláva rodu, sláva hadí energii!