Nebuď tak vybíravá a najdi si konečně chlapa!

22.05.2020

Máte rádi nevyžádané rady? Já je přímo miluji... Většinou totiž prozradí, co si dotyčná osoba řeší ve své hlavě (či s druhými lidmi), ať už v souvislosti s jejím životem nebo přímo s vámi. A je i parádní pozorovat u toho svoje vlastní reakce na daná slova, tj. zda nás pobouří či naopak rozesmějí nebo vlastně absolutně nevyvolají žádnou emoci.

Jako párkrát za měsíc nějakou pěknou radu do života dostávám. Avšak ta, kterou jsem schytala právě dnes, mi skvěle nahrála na téma, které jsem chtěla už několikrát popsat, ale ještě k němu nebyla ta správná chvíle. Až do teď... ,,Díky, teto.,, :D

Z mých různých vyprávění nebo i textů lze bezpečně vypozorovat, že nějaké tabulkové škatulkování o ,,správném,, chování v životě rozhodně nezastávám. V podstatě se to snažím předávat i ženám na konzultacích aneb Dělej to tak, jak to ty sama cítíš. A samozřejmě tomu jinak není ani ve velké oblasti s názvem partnerství a její podkategorii být či nebýt ve vztahu. Prostě už v naší zemi nežijeme v době, kdy se manželství domlouvala kvůli majetkům, ani kdy si na bezdětnou ženu po dvacítce ukazovali lidé prstem se slovy, že je divná. Nyní je to totiž tak, že si o nezadané třicátnici/čtyřicátnici bez ratolestí nebo i s nimi společnost povídá, jako o kariéristce nebo až moc vybíravé fifleně. Další variantou jsou nálepky jako lesbička, feministka, jeptiška či dokonce ezo-pinda.

Taková pěkná a ona je sama?

Jo jasně, jsme z čeledi savců společenských a ve svých buňkách máme proto zakořeněnou potřebu tvořit pár. Dle mého takovou alespoň občasnou touhu po přítomnosti druhé osoby má každý. A je jedno, jestli oplývám titulem proutník roku nebo dobrovolně free. Rozdíl je prostě v tom, zda-li si naslouchám a jdu do vztahu ve chvíli, kdy vím, že to pro mě má opravdu smysl. Jinak řečeno, když prostě cítím, že ten druhý vibruje na stejné nejlépe vyšší frekvenci. Vnitřně mám libý pocit, že je někde jakoby nade mnou a může mě svou energií podpořit na další cestě. A především když vnímám, že nemá tendence mě stahovat dolů a vysosávat mojí životní šťávu. Neprobuzeným tohle těžko vysvětlím, ale vnímavé intuitivní ženy mi jistě rozumí. A to holt s nějakou krásou nemá nic společného.

Chci tím jen říct, jak za sebe, tak i za spoustu jiných single divošek, které jsem měla čest poznat a hovořit s nimi, že pro nás není fajn být s někým jen proto, abychom ,,s někým byly,, a tím splnily, co se od nás očekává. A s nějakou vybíravostí to absolutně nemá co do činění. Proč bych proboha měla setrvávat ve vztahu s mužem, kvůli kterému si rvu vlasy a naskakují mi pupínky kdykoliv promluví, jen proto, že by se to asi jako hodilo a aby sousedi neměli řeči? Že na to mám dávno věk a abych náhodou nepřebrala? Biologické hodiny? La pardona, ale to dám raději přednost samotě, před nějakou rádoby pohádkou navenek a křečí uvnitř. A neee, nelžu si do kapsy, jak už mi bylo také párkrát naznačeno. Naslouchám si a v tom je veliký rozdíl. Nechci si dobrovolně způsobovat vnitřní bolest duše, která se může časem z psychosomatického hlediska projevit i na těle. Od neschopnosti počít s dotyčným dítě (jak je ta naše fyzická schránka společně s duší chytrá a prostě nám to s tím nesprávným partnerem nedovolí co...) až třeba po rakovinu plic, protože jsem se nevědomky vedle toho svého Franty 35 let v manželství dusila.

A žili spolu šťastně až do konce...

Snad tímto článkem dodám odvahy dalším ženám, které mají momentální status nezadaná a potýkají se s podobnými skvělými radami. Nebo i těm, které jsou zadané a setrvávají v partnerství kvůli dětem a tchýni a psovi a hypotéce a co by na to jiný řekli atd. 

Jak mi nedávno jeden krásný člověk pověděl: ,,Jsou věci, které se prostě nedají naplánovat,,. Mno jistě, kašlete na pomyslné grafy s vytyčeným datem svatby, první dovolené a narození potomka. Pracujte na sobě. Dopřávejte si to, po čem toužíte. Vyživujte se třeba na ženských kruzích a dovolte svojí hadí energii se probudit. Pomyslně tančete mezi kapkami každodenních chvil a ten pan úžasný se jistě dříve či později objeví, pokud už ve vašem okolí náhodou někde nepoletuje.


Ps: Pro ty, kteří neumí číst mezi řádky, je tohle vlastně takový můj soukromý inzerát s nabídkou/pobídkou na seznámení s výše popsaným mužem.

Ps2: To byl vtip, ale zkusit to můžeme, když bych si teda už měla konečně najít nějakého chlapa... :D

Sláva rodu, sláva seznamování!