Medicína jménem zářivá žena

25.04.2020

Krása ženy nespočívá v tom, jak velká či malá má prsa, zda-li jsou její rty napíchané botoxem a nebo jestli drandí po silnicích v nejnovějším esůvéčku. Samozřejmě tyhle věci mohou přispět k určitému pocitu sebevědomí, avšak si dovolím říct, že takovýto pocit nebude mít dlouhodobého trvání. Zářivost a šťavnatost člověka totiž pochází z jeho nitra!

Znám pár úžasných žen, které o sebe pečují, doma na policích mají výstavku nejnovějších a nejúčinnějších krémů, v šatníku značkové oblečení a jejich zevnějšek je prostě jako z titulní strany nějakého moderního lifestylového časopisu. Jsou zábavné, usměvavé, někdy až příliš hovorné a člověk se v jejich společnosti snad nikdy nenudí. Avšak... něco těmhle ženám i přes veškeré zlaté náušnice a zatažená břicha povětšinou cosi chybí.

A pak mám to štěstí, že mohu znát několik zářivých, výjimečných a léčivých žen, které jsou prostě nádherné ve své přirozenosti. Tyhle krásky s vyživující ženskou esencí dokáží svou přítomností rozzářit místnost plnou dalších lidí. Ne tím, že mají na prsou flitrovaný nápis Gucci a nebo že jsou vysmáté od ucha k uchu a vedou komediální řeči pro pobavení všech přítomných, ale prostě tím, že jsou. A že si na nic nehrají. Ony jsou totiž natolik dobré samy se sebou, tolik se milují a naslouchají si, že se prostě nepotřebují zavděčit nikomu jinému. Nestydí se za své emoce, protože ty k jejich esenci neodmyslitelně patří. Nepřetvařují se, ale zároveň si uštěpačné poznámky na konto toho oslizlého chlapíka naproti nechají pro sebe a s grácií sobě vlastní vyřeší jakoukoliv situaci.

Pozn.: Aby ale nedošlo k nějakým mýlkám a nedorozumění, rozhodně nehaním značkovou módu či snad nejrůznější zkrášlovací procedúry. Samozřejmě si péči o sebe, nějaké pěkně padnoucí kousky do šatníku a moderní technologie dopřávají i ženy se silnou jinovou esencí, tj. druhého typu v textu. Pouze konstatuji, že jen v tomto nespočívá ta pravá vnitřní jiskřivá krása.

Medicína ženství proudící v ladném šťavnatém těle takovéto opravdu krásné čerodějky pak dokáže vyživit vše, čeho se svou přítomností dotkne, včetně a především sebe samotné. Má natolik uzdravenou svou vibrující energii, svou posvátnou hadí sexualitu a s tím i všechno související, že je radost pobývat v její přítomnosti, i když se právě třeba o ničem nemluví. Ač nemám zcela v lásce následující pojmenování, někdy se těmto ženám díky jejich nezapomenutelné osobní esenci říká Alfa-ženy. Není žádné tabu, že pokud má tahle královna poléčenou již zmíněnou zářivou a pulzující kundaliní energii, je celkově vyživená zevnitř a je si plně vědoma darů své yoni. Skrze ni dýchá, společně s ní tančí, uctívá ji.

Šťáva, čaj, rum, bum

Samozřejmě rozhodně neznamená, že by měla žena dávat svou yoni na obdiv všem okolo a už vůbec ne, že by měla poskytovat její, a tím své, léčivé dary každému muži, kterého potká. Naopak její posvátnost není jen tak pro někoho. Dobře si totiž uvědomuje, že akt sexu, kdy do své svatyně přijímá falus a zároveň esenci daného muže, jí díky senzitivním vlastnostem chtě nechtě ovlivní. Ať už dalším krásným poléčením nebo naopak i klidně momentálními psychickými problémy dotyčného.

A co teprve v takovém dlouhodobém vztahu, kdy má muž své zaryté (a z terapií vím, že i velmi časté) přesvědčení o tom, že je jeho žena pouze nástroj k penetraci a neuctívá tak její ženství? Jak například tato esence proudící v každé buňce jeho těla ovlivňuje partnerku? Velmi silně! Většinou se žena po čase dokonale uzavře a podvědomě tak pro své vnitřní bezpečí raději odstřihne tok posvátné sexuální energie v sobě. Tím začne být zcela rezistentní vůči dotykům a sexu všeobecně. Její yoni přestává být pulzující, šťavnatá a vyživená, což se podepisuje i na celkovém vzhledu ženy.

Naštěstí pokud si to sama uvědomí, přestane házet vinu na svého muže a konečně si přizná, že to byla ona, kdo dovolil, aby se k ní takto choval, začne hledat způsoby pro znovurozproudění té posvátné šťávy v sobě. Najde chuť do objevování skrytých darů ženství. A nemusí na to být sama, však pomoci mohou i jiné ženy, například při léčivých ceremoniích, na terapiích s názvem vagin. mapování, v ženských kruzích apod. Může na sobě pracovat za pomoci minerálů, dechu, přírody, filozofie tantrického učení, jógy, kreativity, hudby, meditací a dalších skvělých pomocníků. Tím postupně začne měnit vnímání sebe samotné, bude odlupovat jednu nepotřebnou slupku po druhé až do momentu, kdy bude její svatyně opět vyživená. Bude tak naplno uctívat své nádherné ženské bytí. Bude sama sebou. A bude zářit do okolí ve své jedinečné kráse, díky níž rozzáří i místnost plnou dalších lidí, kteří budou chtít být v její přítomnosti, včetně jejího muže.

Sláva rodu, sláva kráse žen!