Láskyplný vztah i po letech - nemožný přepych nebo skutečná pohádka?

07.05.2020

Jste ve vztahu už pěknou řádku let a jaksi se vám vytratilo počáteční kouzlo? Že už nepociťujete tu jiskřivou zamilovanost vůči svému partnerovi? Jste stále více a více ze společného soužití únavená, muž vás již nepřitahuje ba co naopak jeho přítomnost vás dokonce deptá? A v posteli to také skřípe či už spolu ani nespíte?

Většina lidí by řekla, že je to prostě normální a že se tohle po čase stává v každém manželství. Dávno jste se tedy smířila s tím, že to tak je a jinak tomu nebude. Na kávičce s kamarádkou si na toho svého Frantu pěkně zanadáváte, ale jinak vše zůstává při starých kolejích. V sobě jste se smířila s představou, že už to s ním nějak doklepete. Pro uklidnění z vaší situace si raději dvakrát do týdne koupíte velkou tabulku čokolády či před touto osobní situací utíkáte do workoholismu/ k přehnané péči o děti/ k milenci...

A co když vám teď povím, že tomu tak být nemusí! Že i s tímhle vaším dlouholetým partnerem můžete opět naleznout jiskru zamilovanosti k sobě navzájem. Že vás oba zase může bavit společně trávený čas a postelové scény mohou být stejné, ne-li lepší, jako na začátku, kdy jste se poznávali. Že si vás manžel opět může začít všímat a obdivovat, jako svou krásnou zářivou ženu. No opravdu to lze!

Příklad ze života

Helena a Luboš jsou ve vztahu již pěknou řádku let. V podstatě si moc nerozumí, hádky jsou na denním pořádku a nebo spolu komunikují jen zběžně. Helča cítí, jak její dříve roztančená ženská síla a hadí energie den za dnem uvadá. Sexuální napětí se vytrácí či už o nějakém vzrušení vlastně nemůže být ani řeč. Když už dojde na věc a ve vzduchu je cítít ,,čas sexu,, , raději dopředu pociťuje únavu či dokonce známou bolest hlavy. V průběhu aktu se jí pak v myšlenkách honí, co vše v práci nestihla a kolik rohlíků koupí zítra při nákupu v Kauflandu. Také se modlí, ať už se Luba udělá, aby to bylo za ní a ona mohla jít spát.

Příčinou není frigidita, ta je až jako druhotný následek. Důvodem může (i nemusí) být dost časté otočení polarit ve vztahu, kdy on má silnější jinovou, tedy ženskou, esenci a ona jangovou, mužskou. Na základě toho se potom partneři uvádí do nejrůznějších zajetých rolí, které ani jednomu podvědomě nevyhovují. Jelikož si ale tuhle image budovali několik let, je již poměrně těžké na sobě a nebo společně začít pracovat a opět si své esence vrátit, tak jako je měli na začátku vztahu. Tenhle jev prohozených polarit je v naší společnosti bohužel celkem ,,normální,, a díky němu jsou buď lidé ve společném vztahu nešťastní nebo se jednoduše nechávají rozvést. Většinou si jeden nebo oba najdou někoho jiného, s kým opět téměř jako lusknutím prstu naleznou svou podstatu, pravou mužkou nebo ženskou esenci (avšak existují i páry, kterým tahle výměna vyhovuje).

Hela jako žena je ve své domácnosti zvyklá zařizovat veškeré technické úkony od oprav auta po nákup vodovodní baterie a do toho se starat i o své dvě děti přeškolního věku. Její muž Luboš má v oblibě denodenní polehávání u televize s ovladačem v ruce, kdy má ve zvyku bedlivě čekat na Helenou připravenou večeři. Ona ho navíc každou chvíli ,,musí peskovat,, za pohozené fusekle někde v prostřed obýváku. Mno... s největší pravděpodobností si tihle dva krom obrácení polarit na sebe ještě navlékli role typu matka vs. syn. V této situaci je pak jasné, že to v posteli prostě nebude úplně klapat. Kdo by totiž chtěl na sobě páchat incest?

A zde se i ukazuje krásný výsledek toho, proč si muž po určité době manželství nachází mladší milenku, za kterou od manželky utíká. Tahle nová samička mu totiž doplňuje tu správnou energii, kdy si jako rozvolněná žena většinou ještě vážnějším vztahem nepolíbená užívá jeho sílu a ochranitelský pud a především mu nesupluje maminku, tak jako naše Helča. Naoplátku jí chlap ukazuje svou mužnou velikost, ať už penězi, v posteli nebo celkovým přístupem. A je mu úplně jedno, že tahle sexy kráska neumí uvařit ani těstoviny. Užívá si její silnou sexuální energii plnou jinové esence a konečně se opět může cítit jako dobyvatel, jako hrdina, jako MUŽ. Jinak tomu samozřejmě není ani v opačném případě, kdy si prostě žena unavená z manželství s líným Lubanem najde toho svého samce, díky kterému se opět může cítít jako královna, jako víla, jako ŽENA.

Krásko, nalezni v sobě svou sílu

Aby bylo správně chápáno, nenabádám tu k hledání si milenců. Můj příklad je o nastínění situace a o tom, jak to může dopadnout, když se nechají okolnosti zajít daleko. Jak jsem ale psala na začátku, lze ,,opravit,, jakékoliv manželství nebo partnerství na hromádce a v jakémkoliv stavu. Podmínkou je ovšem chtít začít na sobě pracovat. Tím opět naleznout jiskru v sobě, zase probudit svou ženskou esenci, najít původní roli a díky tomu i vyléčit vztah k sobě samotné. Od něj vše pramení a veškeré vztahy s okolím to už pak jen zdrcadlí. 

Více hlouběji a podrobněji o sebe-uzdravování můžeme společně probrat při konzultaci s masáží nebo třeba na setkání v medicínském ženském kruhu se silnou jinovou energií a kakaovou ceremonií.

Sláva rodu, sláva zdravým vztahům!